सबैको समाचार
आइतवार, साउन १०, २०७८
  • होमपेज
  • रेडियो नमोबुद्धको कार्यालय तोडफोड, ल्यापट र नगद चोरी

रेडियो नमोबुद्धको कार्यालय तोडफोड, ल्यापट र नगद चोरी

रेडियो नमोबुद्धको कार्यालय तोडफोड, ल्यापट र नगद चोरी

धुलिखेल, २६ कात्तिकः काभ्रेको धुलिखेल स्थित रेडियो नमोबुद्धको कार्यालयमा चोरी भएको छ । गएराति २ बजेर १५ मिनेटको समयमा अपरिचित ब्यक्तिहरुले कार्यालय प्रवेश गर्ने दुई वटा मुख्य गेटको ताला फोरेर चोरी गरेको स्टेशन म्यानेजर हिरामान लामाले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यालयभित्र प्रवेश गरेपछि चोरले तीन वडा कोठाको ताला फोरेर नगद सहित सरसमान चोरी गरीका हुन् । प्राविधिक तथा अनएयर कोठामा रहेको ल्यापटप एक थान र नगर ४ हजार ५ सय रुपैयाँ, दुईवटा बैंकको एटिएम चोरी भएको छ । त्यस्तै दराज फोडेर अडियो रेकर्डहरु समेत चोर्ने प्रयास गरेको स्टेशन म्यानेजर लामाले बताउनुभयो ।

त्यसैगरी स्टेशन म्यानेजरको कोठाको पनि तालो फोरिएको छ । समाचार कक्षको पनि ताला तोडिएको छ । समयमै कार्यालयमा अपरिचित ब्यक्ति पसेको बारे प्राविधिक रवि धितालले आफुलाई जानकारी गराएकाले अन्य क्षति भने हुन नपाएको स्टेशन म्यानेजर लामाले बताउनुभयो । ‘समयमै थाहा पाएकाले धेरै नोक्सानी हुन पाएन् स्टेशन म्यानेजर लामाले भने ‘चोरको खोजी गर्न र समानको पत्ता लगाउन प्रहरीलाई भनेको छौँ ।’

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका

error: Content is protected !!