• होमपेज
  • १० बुँदे मागलाई बेवास्ता गरियो भने आन्दोलनले अझ विकराल मोड लिन्छः सुनार

१० बुँदे मागलाई बेवास्ता गरियो भने आन्दोलनले अझ विकराल मोड लिन्छः सुनार

१० बुँदे मागलाई बेवास्ता गरियो भने आन्दोलनले अझ विकराल मोड लिन्छः सुनार

युवा नेता राजु सुनुवार र सञ्चारकर्मी सुदर्शन बजगाइको अग्रसरतामा भएको भ्रष्टाचार मुक्त गोकर्णेश्वर नगरपालिका कार्यक्रमको लोकप्रियता बढ्दो छ । दिन प्रतिदिन सहयोगीका साथ र साहसको त कुरै नगरौं ।

यसै कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिदै पुष ४ गते सोमबारका दिन गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको १६ वटा वडाको ५ वटा संयुक्त वार्ड कार्यालयमा भ्रष्टारविरुद्ध लेखिएका सन्देशमुलक व्यानरहरु लगाउने र दवाव मूलक ज्ञापन पज्ञ बुझाउने कार्य सम्पन भएको छ ।

कार्यक्रम विहान ११ बजे जोरपाटी चोकमा रहेको संयुक्त वडाको कार्यालयबाट सुरु भई क्रमशः १२ बजे गोकर्ण, १ बजे बालुवा, २ बजे नयाँपाटी र अन्तिम दिउँसो ३ बजे सुन्दरीजलमा रहेको संयुक्ता वडा कार्यालयमा दबाब मुलक ज्ञापन पत्र बुझाईएको थियो ।

Raju sunar
यस अघि गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका कार्यकारी प्रमुख इन्द्र कुमारी थपलियालाई बुझाइएको १० बुँदे ज्ञापन पत्रलाई गम्भिर ढंगले नलिएको युवा नेता राजु सुनाले बताए । हाम्रो मागलाई गम्भिर ढंगले नलिएका कारण हामीले यस कार्यक्रमलाई निरन्तरताका साथै संयुक्त वडा कार्यलयहरुमा ज्ञापन–पत्र बुझाएका हौं । सुनाले थपे ।

नगरपालिकामा बढ्दै गइरहेको भ्रष्टाचार, ढिलासुस्ती र कर्मचारीतन्त्रका बिरुद्ध सुनार र गुरागाईंको संयुक्त अग्रसरतामा भइरहेको कार्यक्रममा दिन प्रतिदिन जनसहभागिता बढ्दै गएको छ । गोकर्णेश्वर नगरपालिकामा सेवा लिन आएका एक सेवाग्राही भन्छन्ः– यस्तो कार्यक्रमलाई सबैलै साथ र सहयोग दिनुपर्छ ।

सबैले अलि अलि पैसा त होनि भन्दै दिदै गर्नाले आज यो अवस्था आएको बताउछन् । उनी । नाम नखुलाउने सर्तमा हामीले सोध्यौं तपाईले चै केही दिनुभयो । जवाफमा उनले भनेः– मैले त केही दिइन तर मेरो काम भने ३ दिन भयो अड्केको आज ४ दिन दिनकै आएको छु । मेरो पसलको व्यापार छाडेर ।

उनी जस्तै धेरै सेवाग्राहीहरु छन् । सबैले आ–आफ्नो काम धन्दा छोडी केही समयको लागि नगरपालिका धाउने तर उनीहरुलाई के थाहा नगपालिकामा भइरहेको अनियमितता बारे । एक काम पनि ठिकसँग भएको छनै ।
सेवाग्राही हैरान भएका छन् । कहिले यो त कहिले त्यो पेपर भए यो पेपर भएर । नपुगेको कामगपत्र त एकैपल्ट भनिदिनु नि । यो यो चाहिन्छ भनेर । किन दुःख दिने हामी नगरवासीहरुलाई सुनार बताउछन् ।

यो सरासर अनियमितता गर्ने शैली नै अपनाएका हुन । उनीहरुले यस्तो कार्य अब बन्द हुनुपर्छ । कर्मचारीको अभाव भए कर्मचारी थप्न पर्यो होइन भने काम छिटो र छरितो रुपमा सम्पन्न हुन पर्छ । १० बुँदे ज्ञापन पत्रलाई फितलो ढंगले हेरिएको दावी गर्नै सुनाले थपेः– हाम्रो यो मागलाई गम्भिरताका साथ लिइएन भने हाम्रा आगामि कार्यक्रमहरु अझ सशक्त ढंगबाट अगाडि बढ्नेछ ।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका