• होमपेज
  • रवि लामिछाने भोलि जन्म जिल्ला काभ्रे आउदै

रवि लामिछाने भोलि जन्म जिल्ला काभ्रे आउदै

रवि लामिछाने भोलि जन्म जिल्ला काभ्रे आउदै

काभ्रे : राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रबि लामिछाने भोलि शनिबार आफ्नो जन्म स्थल काभ्रे आउने भएका छन् । उनी भोलि पाँचखाल र मन्डनदेउपुर नगरपालिकामा पार्टीको कार्यक्रमका लागि आउने भएका हुन् ।

पार्टीको नगर सभालाई सम्बोधन गर्न केन्द्रिय सभापति लामिछाने आउन लागेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका जिल्ला संयोजक प्रविन ढकालले जानकारी दिए । केन्द्रिय सभापति रवि लामिछाने सहित पार्टिका नेता रमेश खरेल, अन्य केन्द्रिय नेता तथा जिल्लाका नेताहरुले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टिका जिल्ला संयोजक ढकालले बताए ।

रास्वपाको नगरको विस्तारित भेला कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्न पार्टी सभापती रबि लामिछाने आईरहँदा केन्द्रिय नेता रमेश खरेल काभ्रेमा आउनुलाई भने निकै महत्वका साथ हेरिएको छ । पुख्र्यौली थलो पाँचखाल खरेलथोक भएका नेता खरेलले पहिलोपटक काभ्रेमा यति ठुलो नगर भेलालाई सम्बोधन गर्दै छन् ।

गत संसदिय चुनावमा पनि खरेल काभ्रेबाट स्वतन्त्र चुनाव लड्ने भनिएपनि पछि पहिलो पटक स्वतन्त्र उम्मेद्वारका रुपमा मंसिर ४ मा काठमाडौं १ बाट र दोस्रो पटक रास्वपा बाट बारा २ चुनावी मैदानमा आएका थिए । दुवै स्थानबाट उनले पराजय भोगेका थिए । अबको ध्यान भने खरेल आफ्नै थलो तर्फ मोडिएको हुन सक्ने आंकलन गरिएको छ ।

नगरभेलामा काँग्रेस, एमाले, माओवादी पार्टी परित्याग गरेर ठुलो संख्यामा नेता, कार्यकर्ता रास्वपा प्रवेश गर्ने बुझिएको छ । रास्वपा काभ्रे जिल्लाका दुई पालिका पाँचखाल र रबि लामिछाने जन्मिएको गृह नगर मण्डनदेउपुर नगरभेला भोलि आयोजना गरिएको छ। उनी संगै अन्य रास्वपाका केन्दीय स्थरका नेता तथा कार्यकर्ताहरुको समेत उपस्थिति हुने बुझिएको छ।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका