• होमपेज
  • सिद्धार्थ डेभलपमेन्ट बैंक नयाँ शाखा

सिद्धार्थ डेभलपमेन्ट बैंक नयाँ शाखा

सिद्धार्थ डेभलपमेन्ट बैंक नयाँ शाखा

सिद्धार्थ डेभलपमेन्ट बैंक लिमिटेडले गुल्मीको तम्घास बजारमा ३५ औँ नयाँ शाखा कार्यालय सञ्चालनमा ल्याएको छ । बैंकले आफ्नो सेवा विस्तार गर्दै जाने उद्देश्यले उक्त स्थानमा नयाँ शाखा विस्तार गरेको हो । उक्त शाखाको उद्घाटन बैंकका सञ्चालक समिति अध्यक्ष रामबहादुर भण्डारीले गरेका थिए ।
उद्घाटन समारोहमा बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अजय कुमार मिश्रले बैंकले आगामी दिनमा देशका विभिन्न स्थानमा शाखा कार्यालय विस्तार गर्ने बताएका छन् । साथै, उनले ग्रामिणमुखी र आधुनिक एवं स्तरीय बैंकिङ् सेवा प्रदान गरी राष्ट्रिय अर्थतन्त्रको विकासमा टेवा पुर्याृन बैंक प्रतिबद्ध रहेको जानकारी गराएका छन् ।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका