कञ्चनपुर घटनाको विरोध

कञ्चनपुर घटनाको विरोध

कञ्चनपुरको आनन्द बजारमा भारतीय सीमा सुरक्षा बलले नेपाली नागरिकको हत्या गरेको जनाउँदै नेकपा (माओवादी केन्द्र) को सहायक सङ्गठन वाइसिएलले विरोध गरेको छ ।
वाइसिएलका अध्यक्ष नेपबहादुर कँुवरले आज साँझ विज्ञप्ति प्रकाशन गरी नेपाली भूमिमा नै प्रवेश गरेर नेपाली नागरिकको हत्या गर्नु जघन्य अपराध भएको उल्लेख गर्नुभएको छ । वाइसिएलले मृतकको परिवारप्रति समवेदना प्रकट गर्दै कूटनीतिक पहलमार्फत दोषीलाई कारबाही गर्न र नेपाली सुरक्षाकर्मीमार्फत स्थानीय नागरिक तथा नेपाली भूभागको सुरक्षा गर्न सरकारसँग माग गरेको छ ।
त्यस्तै नयाँ शक्ति पार्टीका प्रवक्ता खिमलाल देवकोटा र अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी) का अध्यक्ष नरेन्द्र न्यौपानेले विज्ञप्तिमार्फत सीमा क्षेत्रमा भएको उक्त घटनाको सत्यतथ्य सार्वजनिक गर्न र दोषीमाथि कारबाही गर्न माग गर्नुभएको छ । रासस

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका