होमपेज केही सेकेण्डमा लोड हुनेछ।

Advertisement area

  • Skip this

Advertisement area

सबैको समाचार
आइतवार, अशोज १४, २०८०

डन्डीमा ठगिँदै उपभोक्ता

डन्डीमा ठगिँदै उपभोक्ता

गुणस्तर तथा नापतौल विभागले गरेको अनुगमनमा छड उत्पादक कम्पनीले कम परिमाणमा बिक्री गर्दै आएको भेटिएको छ ।
क्षेत्रीय कार्यालय प्रमुख शशिभूषणकुमार यादवका अनुसार कम्पनीहरुले डन्डीमा लगाएको ‘एस हुक (फलाम बेर्न प्रयाग गरिने एस आकारको हुक)’ र ‘चुरा (डन्डी बाँध्न प्रयोग गरिने)’ सहितको तौल उपभोक्तालाई बिक्री गर्छन् । तर, उक्त हुक डिलरहरुले नै राख्छन् ।
यसरी सर्वसाधारणले खरिद गरेको एक बन्डल डन्डीमा एक किलोदेखि २ किलोसम्म कम तौल रहेको अनुगमनका क्रममा पाइएको छ । ‘ग्राहकले खरिद गर्दा हुक र चुरासहितको तौल समावेश हुन्छ । तर, हुक डिलरहरुले नै राख्छन्,’ यादवले भने, ‘सर्वसाधारणहरु भने अनावश्यक रुपमा त्यसको मूल्य तिर्न बाध्य छन् । यसले उपभोक्तालाई धेरै नोक्सान हुने गरेको छ ।’  कान्तिपुर दैनिकमा खबर छ ।

ट्रेन्डिङ