सबैको समाचार
सोमवार, मंसिर १३, २०७८
  • होमपेज
  • जन्ती बोकेको जिप दु र्घ ट ना, ५ जनाको मृ त्यु

जन्ती बोकेको जिप दु र्घ ट ना, ५ जनाको मृ त्यु

जन्ती बोकेको जिप दु र्घ ट ना, ५ जनाको मृ त्यु

 

डडेलधुरा : जन्ती बोकेको जिप आइतबार राति बैतडीमा दु र्घ ट ना हुँदा पाँच जनाको मृ त्यु भएको छ। म.१ ज ३१० नम्बरको जिप दशरथचन्द राजमार्गको गोठलापानी–झुलाघाट सडक खण्डअन्तर्गत दशरथचन्द नगरपालिका–४ कलुवाड मोडमा दुर्घटनामा परेको बैतडी जिल्ला प्र ह री कार्यालयका प्रवक्ता प्र ह री निरीक्षक दर्शन खड्काले बताए।

खड्काका अनुसार जिपमा सवार सात जनामध्ये पाँच यात्रुको घ ट नास्थलमै मृ त्यु भएको हो। दुई जना गम्भीर घा इ ते भएका छन्। मृ त्यु हुनेमा दशरथचन्द–६ का ४८ वर्षीय राजेन्द्रबहादुर चन्द, ३८ वर्षीय धनबहादुर चन्द, ६५ वर्षीय प्रेमबहादुर चन्द, ६५ वर्षीय तारासिंह थापा र ५८ वर्षीय खेमसिंह कार्की रहेको खड्काले बताए।

दशरथचन्द–६ का ४८ वर्षीय हर्कबहादुर चन्द र जिप चालक डडेलधुराका ४० वर्षीय दीपक माली गम्भीर घा इ ते भएका छन्। उनीहरूलाई थप उपचारका लागि धनगढी रेफर गरिएको प्र ह रीले जनाएको छ।

आइतबार राति साढे ८ बजे जिप दु र्घ ट नामा परेको हो। दु र्घ ट नाको कारण खुल्न सकेको छैन। जिप सडकबाट ७ सय मिटर तल खसेको जनाइएको छ। उक्त जिप दशरथचन्द–२ को थलाल गाउँबाट जन्ती बोकेर दशरथचन्द–६ को सिमायलतर्फ जाँदै थियो।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका