होमपेज केही सेकेण्डमा लोड हुनेछ।

Advertisement area

  • Skip this

Advertisement area

सबैको समाचार
सोमवार, अशोज १५, २०८०
  • होमपेज
  • याद लिएर आए मुस्कान( हेर्नुस् भिडियो)

याद लिएर आए मुस्कान( हेर्नुस् भिडियो)

याद लिएर आए मुस्कान( हेर्नुस् भिडियो)


गितकार प्रताप मुस्कान चाहर गिती एल्वम याद लिएर वजारमा आएका छन् । नेपाली संगित क्षेत्रमा प्रवास वाट उनी एल्वम लिएर दर्शक श्रोता संग आएका हुन् । याद एल्वममा रुपक डोटेल,रमेश वानिया र मुस्कानको स्वर सुन्न सकिने छ । सो एल्वममा डोटेल, मनिपाल राई लगायतले संगीत गरेका छन् । 
यसै विच यादको एउटा गितको म्युजिक भिडीयो समेत सार्वजनिक भएको छ । गायक डोटेलको स्वर र संगीत रहेको कुनै पलको याद वोलको गितको भिडियो सार्वजनिक भएको हो । सो म्युजिक भिडीयोमा दिप सागर वुढा,कविन्द्र राइ र कल्पना तामाङको अभिनय दर्शकले हेर्न पाउने भएका छन् । म्युजिक भिडियोको निर्देशन सुजन न्यौपानेले गरेका छन् भने छायांकन अर्जुन काफ्लेको रहेको छ । याद एल्वम देश परदेश म्युजिक प्रालीले वजारमा ल्याएको हो ।

ट्रेन्डिङ