सबैको समाचार
शुक्रबार, बैशाख ७, २०८१
  • होमपेज
  • कार्कीको स्वरमा रहेको ‘कतिन्जेल बस्नु’ बजारमा , विश्वराम र सन्चिता अभिनयमा ( भिडियो सहित )

कार्कीको स्वरमा रहेको ‘कतिन्जेल बस्नु’ बजारमा , विश्वराम र सन्चिता अभिनयमा ( भिडियो सहित )

505
Shares
कार्कीको स्वरमा रहेको ‘कतिन्जेल बस्नु’ बजारमा , विश्वराम र सन्चिता अभिनयमा ( भिडियो सहित )

काभ्रे :- जिल्लाको बनेपा वडा न ६ स्थाईघर भै हाल संगीत र कला क्षेत्रमा क्रियाशील गायक विश्वराम कार्कीले नयाँ गीत ल्याएका छन् । ‘कतिन्जेल बस्नु’ बोलको गीतको भिडियो उनले आफ्नै युट्युव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरेका हुन् । गीतमा शब्द र संगीत कार्कीकै रहेको छ । संगीत संयोजन जिवन बडुले गरेका हुन् ।

दिनेश डाँगीको निर्देशन तयार भएको भिडियोमा गायक कार्कीसँगै मोडल सन्चिता शाहीलाई अभिनयमा देख्न सकिन्छ । साथै भिडिओमा हेन्सी रिदम क्षेत्रीको पनि अभिनय रहेको छ । डेनिश खनालको छायांकन रहेको भिडियो दिन्सन शाहले सम्पादन गरेका हुन् ।केहि दिन अघि सार्वजनिक भएको भिडियो को युट्युवमा अपेक्षित भ्युज भने पुगेको छैन ।

भिडियो : –

505
Shares

ट्रेन्डिङ